فراموش کن

سلام که نام نازنین خداست 

396/88

گاهی وقتها فراموش کن کجایی ، به کجا رسیدی و به کجا نرسیدی ، گاهی وقتها فقط زندگی کن . 

یاد قولهایی که به خودت دادی نباش ، تقصیر تو نیست . تو تلاشتو کردی اما نشد......

یه وقتهایی جواب خودت و نده . هر کی پرسید : چرا اینجای زندگی گیر کردی لبخند بزن و بگو کم نذاشتم اما ................نشد.

یه وقتهایی فقط از زنده بودنت لذت ببر. از بودن کنار کسانی که دوستشان داری و دوستت دارن . از بودن کنار کسانی که بهت انرژی خوب میدن . 

از زندگی با خدا لذت ببر.

ته نوشته 1: هیچ کس در بستر مرگ آرزو نکرد کاش بیشتر کار کرده بود تا ثروت بیشتری داشته باشد. اما بسیاری آرزو کردند کاش با عزیزانشان مهربانتر بودند. 

ته نوشته 2: همه را بخاطر همه چیز ببخشید . 

خدایا سرنوشت مرا خیر بنویس 

/ 18 نظر / 26 بازدید
نمایش نظرات قبلی
قلتوقی

سلام و درود فراوان بر شما و تشکر از مطالب بسیار زیبایی که تهیه می نمایید .... سعادت و سربلندی تان را آرزومندم [گل][گل][گل]

فرنگیس

سلام وقتتون بخیر بینهایت سپاسگزارم از حضورتون سید عزیز[گل]

پــــــــویا

خاطری گر نظرم هست همه خوبی توست حسرتی گر به دلم هست همان دوری توست .....[گل]

پرنیان

چقده جاااااااااااااااااااالب؟!! این متنو چند وقت پیش تو یه سایتی دیدم همون موقع اینقد برام دلنشین بود و حرف دلم که سیوش کردم تا روزی بذارم تو وبم. ممنونم از شما [گل] سلامت و شاد باشید[گل]

پــــــــویا

به تو که فکر میکنم جوانه میزند آرزوهایم … باز هم "خیال" تو مرا "برداشت" ! کجا می برد نمی دانم ؟!

دلسوختگان

خدایا رحمتی کن ... " تا ایمان " ... نام و نان برایم نیاورد ... " قوتم بخش " ... تا نانم را ... و حتی نامم را ... در خطر ایمانم افکنم ... " تا از آنها باشم " ... که پول دنیا را می گیرند ... و برای دین کار می کنند ... " نه از آنها که " ... پول دین می گیرند ... و برای دنیا کار می کنند ..!!؟؟ "دکتر علی شریعتی"

عمه

سلام.صبح شمابخیر.کسی مهربانی را فراموش نمیکند.

دلسوختگان

چه انتظار عظیمی نشسته در دل ما ... همیشه منتظریم و کسی نمی آید ... صفای گمشده آیا ... بر این زمین تهی مانده باز می گردد ..؟ اگر زمانه به این گونه ... پیشرفت این است ... مرا به رجعت تا غار ... مسکن اجداد ... مدد کنید ... که امدادتان گرامی باد ... همیشه دلهره با من ... همیشه بیمی هست ... که آن نشانه ی صدق از زمانه برخیزد ... و آفتاب صداقت ز شرق بگریزد ... همیشه می گفتم : چقدر مردن خوب است ... چقدر مردن ... در این زمانه که نیکی ... حقیر و مغلوب است ... خوب است ..... " حمید مصدق "