175 شهید غواص

سلام که نام نازنین خداست 

345/82

به احترام 175 شهید غواص ، هفته ی گذشته تهران حال و هوای دیگه ای داشت .

خودم در زمان جنگ با توجه به اینکه تخریب چی ( خنثی کننده مین ) بودم چندین بار لباس غواصی رو پوشیدم. میخواسیم معبری در دل آبهای رها شده در شلمچه ایجاد کنیم که بتونن از اونجا یه جاده ای بزنن و کار تدارکات نیروها راحت تر و بهتر انجام بشه . 

یادمه بعضی از شبها در شلمچه ، بقدری سردم میشد که ترجیح میدادم تمام بدنم را بکنم زیر آب تا سرما برمن غلبه نکنه........... 

از اون زمان سالها میگذره و من از نوجوانی 17 ساله به مردی میان سال و 44 ساله رسیده ام. اما هنوز سختی و مشقت کار غواضی را در جنگ با تمام وجود حس میکنم. 

روح این عزیزان شاد و یادشان همواره زنده . برای شادی روح تمامی شهدا که برای عزت و بزرگی این سرزمین جان خود را نثار کردن صلوات .

 ته نوشته 1: دلم برای دوستانم در بلاگفا تنگ شده . کاش در سایتی دیگر شروع به نوشتن میکردن. وضعیت بلاگفا مدتهاست نامشخصه و امکان نوشتن در آن وجود نداره.

ته نوشته 2: این روزها سالگرد وفات دکتر شریعتی و شهادت دکتر چمران هست. انشالله که روح این دو عزیز در آرامش باشه .

خدایا سرنوشت مرا خیر بنویس 

/ 26 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لحظه های سپید

ادمی ساخته افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده است

لحظه های سپید

ادمی ساخته افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز اندیشیده است

دلسوختگان

در ره منزل لیلی که خطرهاست در آن . . . شرط اول قدم آنست که مجنون باشی . . . نقطه عشق نمودم به تو هان سهو مکن . . . ورنه چون بنگری از دایره بیرون باشی . . . [لبخند][گل]

ترمه

مهربان خدای من........ می شود این روزها، در بازار داغ خرید بنده نوازیت، من هم بشوم مشتری ات و تنها تو شوی خریدار همیشگیم.....؟؟؟؟ مدتهاست دلم را خوش کرده ام به پرده خانه ات..... نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ.... و مـــن . . . همیشــه.... به همین یک آیــه دلخــوشــــم : بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ ی مهــــربانم ! "

سپید بانو

هیچگاه امید کسی را ناامید نکن ، شاید امید تنها دارایی او باشد . ارد بزرگ

عمه

سلام.طاعات شماقبول.التماس دعا

مریم

سلام ....صبح بخیر ....هوراااااااااا من برگشتم .....یعنی ما برگشتیم ...تمام بر و بچه های بلاگفا..... [خوشمزه]

پرنیان

بی نهایت ممنون بزرگ مرد زنده ی جنگ[گل] روح غواصان هم شاد و قرین رحمت الهی. اللهم صل علی محمد و آل محمد[گل]