خلاقیت

سلام که نام نازنین خداست 

 

395/87

هفته ی گذشته در وبلاگ خانم صفورا بنام "تجربیات من " مطلبی از ایشون خوندم که یه جورایی برمی گشت به خلاقیت و استفاده مجدد از وسایلی که نیاز نداریم.

راستش خیلی وقت میشه که خودم پا به این عرصه گذاشتم و از وسایلی که دیگه نیاز دارم بطریق دیگری استفاده میکنم. اعتقاد دارم هیچ چیزی دور ریختنی نیست و میشه با کمی فکر و اندیشه از وسایل مازاد به نحوی مفید  استفاده کرد.

 این عکس که نمایی از اتاق کارم هست بخوبی نشون میده که از شیشه های عطر . ادکلن و همچنین شیشه های  بلامصرف  قهوه ، نسکلافه و سس مایونز  میشه بعنوان گلدون استفاده کرد . 

شیشه ای عطر و ادکلن با کاموای رنگی تزیین شده اند و شیشه های قهوه ، نسکافه و سس با رنگ ویترا. امیدوارم شما هم بتونید منزل و یا محل کارتون رو با این وسایل بی مصرف، زیباتر کنید. 

ته نوشته 1: خدایا . دلم مرهمی میخواهد از جنس خودت. نزدیک , بی خطرو بخشنده.

ته نوشته 2:عشق یعنی همه جا ,با همه کس , آدم باش . 

خدایا سرنوشت مرا خیر بنویس 

 

/ 23 نظر / 86 بازدید
نمایش نظرات قبلی
انسان

سلام...بسیار جالبه... خدایا سر نوشتمون راخیر بنویس چه عزیزانم و دوستان وچه خودم[فرشته]

مات خدا

سلام،وبلاگتون قشنگه،یه جورایی متفاوته،ضمنا یه سپاس بابت رد پاتون که تو وبم به جا موند. با اجازه تون بازم سر میزنم،روزخوبی داشته باشین در پناه حق.

پــــــــویا

داشتم از این شهر می رفتم صدایم کردی جا ماندم از کشتی سفید آرزوها که رفت و غرق شد سپاسگزارم از تو اما این فقط می تواند یک قصه باشد در این شهر دود و آهن دریا کجا بود که من بخواهم سوار کشتی شوم و تو صدایم کنی می خواهم بگویم نجاتم دادی تا اسیرم کنی من با کنایه حرف می زنم ! رسول یونان [گل]

محمدالف

وقتتان خوش: چقدر این برگهای ساده ی زیبا قشنگند ساده و سر به زیر راه می افتند می روند جاهای خا لی خانه را پر می کنند . این جا با مدیریت شما زیبا تر هم شده اند دست مریزاد [لبخند]

دلسوختگان

سکوت گورستان را می شنوى..!؟ دنیا ارزش دل شکستن را ندارد..!! میرسد روزی که هرگز در دسترس نخواهیم بود..!.!! ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﻫﺎﯾﺖ..!! ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ غصه ﻫﺎﯾﺖ..!! ﺑﯽ ﺧﯿﺎﻝ ﻫﺮ ﭼﻪ ﮐﻪ ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍ ﻧﺎﺁﺭﺍﻡ می کند..!! ﺑﻪ ﻣﻦ ﺑﮕﻮ ﺑﺒﯿﻨﻢ..!! ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻧﻔﺲ ﮐﺸﯿﺪﻩ ﺍﯼ...!؟ ﭘﺲ ﺧﻮﺵ ﺑﻪ ﺣﺎﻟﺖ..!! ﻋﻤﯿﻖ ﻧﻔﺲ ﺑﮑﺶ..!! ﻋﻤﯿﻖ..!! ﻋﺸﻖ ﺭﺍ...!! ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺭﺍ..!! بودن را..!! ﺑﭽﺶ..!! ﺑﺒﯿﻦ...!! ﻟﻤﺲ ﮐﻦ...!! ﻭ ﺑﺎ ﺗﮏ ﺗﮏ ﺳﻠﻮﻟﻬﺎﯾﺖ لبخند بزن..!! انسانها آفریده شده اند؛ که به آنها عشق ورزیده شود....!! "نلسون ماندلا"

صفورا

به نام یزدان پاک سلام سید . لطف شما زیاد . کارتون درسته . هم از دور ریختنی ها یک مرحله دیگه کار می کشید . هم با تکثیر گل زندگی رو تکثیر می کنید . [دست]

مریم

سلام گرم .از اینرو مثلا سرد دنیا ما آمدیم گرمای آنجا رو آوردیم. ..اینجا داریم آب پز میشم. ..چه ایده های قش.نگی...من هم با شیشه نسکافه رنگ و نقاشی شده برای خودم جا مدادی درست کردم روی میزم گذاشتم ..... .

فرنگیس

سلام وقتتون بخیروشادی کاش میشد هیچکس تنها نبود کاش میشد دیدنت رویا نبود گفته بودی باتو می مانم ولی رفتی و گفتی که اینجا جا نبود سالیان سال تنها مانده ام شاید این رفتن سزای من نبود من دعا کردم برای بازگشت دست های تو ولی بالا نبود باز هم گفتی که فردا می رسی کاش روز دیدنت فردانبود....؟! [گل]

مریم

منم عاشق گل و گیاهم با گلدون هام کلی حرف های ناگفته دارم